O mně - Jsem tichá jako stromy, divoká jak voda, zářím jak slunce, studená jsem jak měsíc, rozevlátá jak vítr, pevná jak skála, zapaluji jak oheň, citlivá jak zvířata, éterická jak rostliny, spojená se svou duší a tělem, moji matkou je země a otcem slunce, potravou rostliny, ovoce a zelenina.

     Já jsem jedna z Vás. Jmenuji se Irena Gaia Plačková a narodila jsem se na Valašsku a dětství trávila u bratra maminky na samotě vysoko v horách v divoké netknuté přírodě nedaleko půlčínských skal.  Nebyla zde elektřina ani teplá voda - aljaška. Viděla jsem rysa a na slovenské straně prý byli medvěd a vlci. Už tenkrát jsem si dělala rituály, učila sestřenice jak mají tančit v kruhu a na co myslet :-)  www.youtube.com/watch?v=Dv6MLK4U06U

     Děkuji a oceňuji vše na mamince, že mě vedla k lásce ke zvířatům a přírodě. Děkuji a oceňuji vše na tátovi, že mě naučil zálesáckému životu a připravil mě do reálného života.

Děkuji a oceňuji o šest let mladší sestru" berana", že trénovala moji trpělivost. Rozhodla jsem se očistit náš rod a tak to je. Děkuji a oceňuji všechny, které jsem na své životní pouti potkala, děkuji jim za lekce a učení, které mě poskytli. Nebýt jich, nejsem tam, kde jsem a plnými doušky hltám každý nový den a oceňuji všechny výzvy, které přicházejí.

     I když můj ročník narození mi dal určité zkušenosti, přesto se ve svém milovaném těle cítím tak na 16 někdy max 25 let a oceňuji ho, že se po všech úrazech a zranění dalo krásně do plného zdraví.

    Před 20ti lety jsem byla na velice intenzivním dvoudenní kurzu v Liberci Reiki I,II přímo u Mary Hall. Dostala jsem od kolegy Tomáše dárek: prach přímo od Satja Sáí Báby.

 Prošla jsem různymi semináři ale spíše individuálními sezení. Např. si vzpomínám:

Oceňuji úžasný třídenní kurz u Mudr.M.Mudrocha před 20ti lety, také jóga u léčitelky paní Velínské. Regrese, šamanské léčivé bubnování, reconnectivním léčením apod.

 Šamanka ze skalistých hor mi osobně pokřtila mé první hříbě pod platanem, kde oddávají milované dvojice. Přečetla jsem nekonečné množství knih, všechny díly Zvonících cedrů - miluji Anastázii, květy života, Já jsem žena. 

Přes 20 let vykládám karty a nejraději mám ZEN OSHO karty, věnuji se přes 15 let numerologii lidí, zvířat i věcí. 

Astologické rozbory dle hodiny a datumu narození přeposílám mailem.

     V současnosti začínám 4 rok na syrové  tepelně nezpracované stravě. Jsem vitariánka, jím jen zeleninu a trochu

ovoce, divoké rostliny z lesa a luk. V zimě oříšky, semínka, koření a olej. Jím když si vzpomenu, že bych se měla najíst. Pokud je léto a jsem ve svém vortexu štěstí, tak zapomínám jíst a pít a energii mám na rozdávání. Spánek se ustálil na 4 max 5ti hodinách (dříve i 12 hod a po obědě aspoň hodinku). 

Přes 16 let jsem neměla žádné léky.

Vidím energii stromů, rostlin, zvířat, komunikace s nimi je pro mne normální odmalička. Krásný zážitek jsem měla, když ke mě promluvila Země a přikryla mě v zimě teplým "závojem". V určitém období ke mě promlouvaly stromy, velryby, delfíni i obyčejní kapři.

Šest let žiji bez televize, rádia, tisku, zpráv o počasí - počasí si reguluji v jisté míře sama. Pokud je v lese tma, svítí mi zářivý kužel na cestu všude, kde jedu na koni i rychle. Dokonce i na poli mě světlo neopouští.

 Dva roky žiji bez města – věnuji se sobě, zvířatům, dětem a dospělým předávám zkušenosti ze své životní cesty. Je to úplně jiné než dojíždět do zaměstnání do města být v civilizaci a jen ve volných dnech být na vesnici - to je jen malá část kruhu :-)

Miluji "humor" Jaroslava Duška. Chanelingy od Abrahama, velkým průvodcem je mi i Maia a Gabriel.

Jsem ráda, že Ty které jsem inspirovala mým stylem života,  jsou nyní se změnou svého života spokojeni a nelitují, že ten klíč si odemne  půjčili a otevřeli SVÉ dveře ke SVÉMU  štěstí. Klíčem ke změně je také odvaha změny a další věci, které společně probereme.

Já jsem Irena Gaia

www.youtube.com/watch?v=8doGVR7QHwg&index=1&list=RD8doGVR7QHwg

 

 
Zde je odkaz na rádio, kde mám pro Vás vzkaz na jarní očistu těla i ducha: